ציוד אימון קרוספיט למכירה

ציוד אימון קרוספיט למכירה

אם גם אתם נכנסתם לעולם הקרוספיט, חשוב שתבינו בדיוק במה מדובר ומהו הציוד הנדרש לכם בכדי להשלים את האימונים בצורה אפקטיבית, שתייצר עבורכם מקסימום אימפקט. קרוספיט היא טכניקת אימון שפותחה על ידי המתעמל האמריקאי גרג גלסמן שמיתג אותה ורשם עליה סימן מסחרי. המדובר בטכניקת אימון המבוססת על שילוב תרגילים אירוביים, הרמת משקולות ואימונים מבוססי משקל גוף. בעוד שאימונים רבים בחדר הכושר מבוססים על מכשירי משקולות, משקולות חופשיות והליכונים למיניהם, אימוני קרוספיט דורשים ציוד קרוספיט ייעודי שפותח על ידי גלסמן וגם הלך והשתכלל עם השנים על ידי השוק עצמו.

מה כולל ציוד לאימוני קרוספיט?

בתצורתו הטהורה, אימון קרוספיט יכלול שימוש במגוון אלמנטים ובכלל זה פלטות, משקולות קטלבל, טבעות, כדורי כוח, מתח, מוט אולימפי ואפילו צמיגי משא כבדים. יחד עם זאת, מאמני קרוספיט רבים עושים שימוש באמצעים שבאמצעותם ניתן להשיג אפקט דומה ושאינם נכללים בטכניקה המקורית שפותחה על ידי גלסמן. כך למשל, גומיות כושר, גלגל בטן, גלגל כוח, דילגית, מדרגה אירובית וכן הלאה, הם אלמנטים ששולבו באימוני קרוספיט ובמקרים רבים אף הפכו לאמצעים המרכזיים באימון. ציוד לאימוני קרוספיט רצוי לרכוש רק לאחר שאתם מבינים בדיוק כיצד אתם הולכים לנהל את האימונים שלכם ולמה משמש כל מכשיר ואמצעי. ההיצע הוא רחב ומגוון כשחלק מרכיבי הציוד מיועדים למלא בדיוק את אותה מטרה, ולכן חשוב לבנות תחילה את תכנית האימון ולאחר מכן להצטייד בציוד הנדרש.

 

סיוע מקצועי

ברכישת ציוד קרוספיט למכירה, כדאי להיעזר באיש מקצוע המכיר את התחום לפניי ולפנים, יודע לתאר בפניכם את שלל האמצעים המשמשים באימוני קרוספיט ואת המטרה שממלא כל אחד מהם, ובהתאם לכך לבנות לעצמכם פלטפורמת אימון עם המכשירים והאמצעים המתאימים לכם.

באתר האינטרנט של My Body תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד לאימוני קרוספיט ואף לרכוש פריטי ציוד רבים במחירים אטרקטיביים ותחרותיים. כמו כן, בכל שאלה ועניין בנושא של ציוד קרוספיט תוכלו לפנות לצוות המקצועי שלנו ממתין בטלפון 1-700-704-710.

על הכותב

kobi kobi

פוסטים קשורים

הכי מנפח שיש

מרימי משקולות ואנשים אשר מתעמלים בצורה מקצוענית ורצינית צריכים לשים...

לאכול טבעי

השאיפה של כל אחד מאתנו היא לספק לגוף כמה שיותר...

אבקת חלבון Bpi

בין כל סוגי אבקות החלבון המצויות בשוק, אבקת חלבון bpi...

השאר תגובה