אבקת חלבון Isolate

אבקת חלבון Isolate

אם תשאלו אותם יפה, מרבית המתאמנים יאמרו לכם כי אבקת חלבון isolate היא אבקת החלבון הטובה ביותר בשוק. האמת היא שהם לא טועים בהכרח אם כי ישנם עוד סוגים של אבקות חלבון יעילות לא פחות והסוד הוא במציאת אבקת החלבון המתאימה לכם, אבקת חלבון שיכולה בהחלט להיות שונה מזו שמתאימה לאדם אחר. מהי אבקת חלבון iso? איך נקבעת יעילותה של אבקת חלבון? על כך בשורות הבאות.

כיצד נקבעת יעילותה של אבקת חלבון?

חלבון הוא אחד משלושת אבות המזון החשובים ביותר בטבע. החלבון עצמו עשוי מאבני יסוד הנקראות חומצות אמינו חלקן נקראות חיוניות, כלומר חומצות אמינו שהגוף יכול לייצר בעצמו, וחלקן נקראות לא חיוניות, כלומר שהגוף חייב לקבל ממזון המכיל חומצות אמינו אלה. ל-20 מהן ישנו תפקיד בבניית רקמות בגוף האדם. יעילותו של חלבון בגוף האדם נקבעת על פי הערך הביולוגי שלו, קרי על פי יעילות הספיגה שלו ברקמות הגוף. ישנם מוצרי מזון בעלי ערך חלבון גבוה אך כזה שנספג ביעילות נמוכה יותר בגוף, ולהיפך. מוצרי המזון המאופיינים בערך ביולוגי גבוה כוללים ביצים, בשר, דגים, סויה, חלב והגבוהה מבין כולם הוא חלבון מי גבינה. חלבון מי גבינה הוא החלבון שממנו מייצרים בדרך כלל אבקות חלבון למתאמנים. אבקת חלבון מי גבינה המכילה יותר מ-90% חלבון נקראת אבקת חלבון isolate והיא כמעט ולא מכילה פחמימות ושומן. זה אומר שבשימוש באבקת חלבון מסוג זה, אתם מכניסים לגוף שלכם חלבון שהוא כמעט טהור לגמרי, ללא פחמימה, ללא לקטוז, ללא סוכר וללא שומן כלל.

 

למי מתאים אבקת חלבון iso?

אבקת חלבון iso מתאימה במיוחד למפתחי גוף (באדי בילדרים) ולאנשים בעלי רגישות גבוהה ללקטוז. מפתחי גוף לתחרויות מבינים היטב את התפקיד הקריטי שממלאת התזונה בתהליך פיתוח הגוף כשגם גרם אחד מיותר של פחמימות או שומן יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון, וכאן נכנס במיוחד הערך יוצא הדופן של אבקת חלבון isolate.

באתר האינטרנט של My Body תוכלו לצלול לעומק המדע שעומד מאחורי סוגי האבקות השונים ואף להזמין את האבקה המתאימה לכם במשלוח עד הבית. במידה ויש לכם שאלות שמטרידות אתכם לפני בחירת האבקה המתאימה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 1-700-704-710.

על הכותב

kobi kobi

פוסטים קשורים

אבקת חלבון Bpi

בין כל סוגי אבקות החלבון המצויות בשוק, אבקת חלבון bpi...

מולטי ויטמין כשר לפסח

אמרו לכם תקנו בחו"ל, אמרו לכם שמולטי ויטמין יעלה לכם...

Combat Protein Musclepharm

Combat protein musclepharm is a formulation that ensures that your...

השאר תגובה