אבקת חלבון Bpi

אבקת חלבון Bpi

בין כל סוגי אבקות החלבון המצויות בשוק, אבקת חלבון bpi היא אחת האבקות שתופסת את תשומת ליבם של מרבית מהמתאמנים ומפתחי הגוף. הסיבה לכך היא שמדובר באבקה שעוברת תהליך סינון וטיהור מוקפד שמותיר אחוז גבוה מאוד של חלבון נקי עם מינימום פחמימות ומינימום שומנים. כמו כן, ייחודה של אבקת חלבון זו הוא בעיכול המהיר שלה שמאפשר התאוששות מהירה לאחר אימון קשה ותחילת השפעה מיידית על בניית מסת השריר.

מדוע נדרשת אבקת חלבון?

כאשר אנו מבצעים אימוני כוח בחדר כושר, אנו מאמצים את שרירי הגוף לשיא היכולת. הפעלה אינטנסיבית זו גורמת למעשה למיקרו קרעים בשריר ולהרס של תאי שריר. מייד לאחר האימון מתחיל הגוף לבנות את רקמות השריר החדש, והמטרה שלנו היא להוסיף רקמות שריר בתהליך הבנייה מחדש. את זה אנחנו עושים למעשה באמצעות הכנסת חלבונים לגוף שלנו, אבן היסוד ממנה עשויות רקמות השרירים בגוף. את החלבון הזה אנחנו יכולים להשיג באכילת ביצה, טונה, בשר, גבינה ומזונות נוספים עשירים בחלבון, אלא שאבקת חלבון היא מוצר שמספק לנו רמה גבוהה מאוד של חלבון בתצורתו הטהורה מבלי להכניס גם את כל השומנים והפחמימות הנלווים במזון מעובד.

 

הייחודיות של אבקת חלבון bpi

אבקת חלבון bpi היא אבקה בעלת ארבעה סוגי חלבון הכוללים את הקזאין, מי גבינה איזולייט, חלבון חלב איזולייט ותרכיז מי גבינה. תרכובת זו מספקת לגוף את כל 8 פרופיל חומצות האמינו החיוניות לבניית מסת שריר ובכלל שהם לאוצין, ואלין, פנילאלנין, איזולאוצין, ליזין, מתיונין, טריפטופן וטראונין. פרמטרים אלה הם בדיוק הפרמטרים שיכריעו את היעילות בה תאפשר לנו אבקת החלבון שאנו צורכים, לבנות מסת שריר גדולה וחזקה יותר. ברכישת אבקת חלבון bpi מחיר האבקה יכול להשתנות בעיקר בהתאם לגודל המיכל והכמות המוכלת, אך ישנם גם סוגים שונים של אבקות חלבון מבית המותג bpi המשמשות למטרות שונות.

באתר האינטרנט של My Body תוכלו גם ללמוד על האבקה וגם להזמין אותה במגוון גדלים וסוגי מכלים. לפרטים נוספים תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 1-700-704-710.

על הכותב

kobi kobi

פוסטים קשורים

למען הנשים

נשים וגברים שונים מאוד מבחינה פיזיולוגית, וגם אם יש יוצאים...

שריר כשר

אבקת גיינר היא אבקה פופולארית מאוד בקרב מתעלמים רבים המנסים...

להיפרד לשלום מהשומן

הפעילות הספורטיבית האינטנסיבית שמבצעים מתעמלים רבים היא כדי להשיג את...

השאר תגובה